KLIENT BIZNESOWY


W ramach naszych usług oferujemy możliwość stałej obsługi prawnej klientów biznesowych, w tym także obsługi procesowej, realizowanej przy współpracy renomowanych, partnerskich kancelarii radcowskich.

Obsługę stałą proponujemy Grupom Producentów działających na podstawie ustawy z dnia 15 września 2000 r. o grupach producentów rolnych i ich związkach, uznanym, jak i realizującym plan dochodzenia do uznania Grupom Producentów Owoców i Warzyw działającym na podstawie ustawy 19 grudnia 2003 roku o organizacji rynków owoców i warzyw oraz rynku chmielu oraz innym przedsiębiorstwom zajmujących się przetwórstwem w sektorach rolnym oraz rybnym.

Stała współpraca z klientami biznesowymi obejmuje:

  • pomoc prawną w zakresie wszelkich spraw bieżących związanych z prowadzoną działalnością,
  • doradztwo strategiczne, pozwalające precyzyjnie przewidywać skutki prawne projektowanych posunięć i tym samym lepiej planować działalność biznesową pod kątem spodziewanych zysków i strat.

Klientom biznesowym oferujemy ponadto specjalne, indywidualnie negocjowane stawki na prowadzenie konkretnych sporów prawnych z organami administracji publicznej.

Zobacz również:

Proponujemy Państwu pomoc prawną w zakresie następujących działań realizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) 20014-2020...   
Masz pytania?
Potrzebujesz pomocy?
Zadzowń: +48 692 319 334


lub wypełnij poniższy formularz

imię i nazwisko:


telefon:


mail:


pytanie: